Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
  • Part 1
  • Part 2
  • Part 3

Yorum yapılmamış

0 views

Laila (17 år) vaknar (1969) izle  | 1080p |
720p

Klubb Super 8 Video'nun erkekleri, 60'ların sonlarında film yapımcısı / dağıtıcı Eugen Vohrmann'a bir haraçla nudie döngüler toplayan bir kamu hizmeti yaptı. Bu, ilahi Leena Skoog'un oynadığı iki kısa filmin en küçüğüdür.

MOS siyah-beyaz kısa formda minimalist ama La Skoog'un harekete geçmesi, hepsi önemli. 13 dakika koştuğumuzda, yatağında uyanıp, erkenden tam olarak çıplaklık gösteren bir zarafet görüyoruz.

Büyük doğal göğüsleri, yatağa yukarı ve aşağı doğru attığı zaman, izleyicinin avantajına uygun şekilde faydalanır. Sersemlik, çarşaflarla oynamaktan atlayan sinemaseverlerden daha az etkileyicidir.

Film yapımcısı Eugen kamerasının arkasına yaslanmış olsa bile Skoog'un oynak ve masumiyeti ortaya çıkıyor. Çekim için gerçek zamanlı yaklaşım bir sürtünme ve dolayısıyla düzenleme eksikliğidir. Bir resim penceresinde durduğunda, göğüslerinin ezilmiş çekimleri var, daha önce üç yıl sonra çekilen LITTLE ANNE için Radley Metzger'e önceden vermiş olduğum bir porno filmi.

Herhangi bir portre olmaması VAKNAR'da split-beaver çekimleri olmadığı anlamına gelir, ancak Leena egzersiz yaparak ve bacaklarını geniş bir şekilde yaydığında film yapımcısına büyük bir fırsat verdi.

Benzer Filmler

Online Film izle, Türkçe Dublaj Film izle, Full HD Film izle